حقیقت ورزش xbody

ورزش xbodyدر حقیقت یک تمرین در جهت توانبخشی و تقویت عضلات پس از مشکلات و آسیب هایی عضلانی یا مفصل ها و…

توسط مدیر سایت در 17 تیر 1402

ورزش xbodyدر حقیقت یک تمرین در جهت توانبخشی و تقویت عضلات پس از مشکلات و آسیب هایی عضلانی یا مفصل ها و… اxbody go یک ابزار قدرتمند تمرینی برای همه، یک ابزار ریکاوری ورزشی بعد از ورزش برای ورزشکاران و همچنین یک ابزار توانبخشی برای افراد آسیب دیده و یا کم توان است. همچنین این روش نباید بیشتر از سه بار در هفته مورد استفاده قرار بگیرد. این روش لاغری با تاثیر گذاری و سرعت بالای کاهش وزن افراد و عدم فشار بر روی مفاصل و همچنین دارا بودن قابلیت کنترل میزان فشار به عضلات برای افرادی با گروه سنی 18 سال به بالا که قصد کاهش وزن دارند و نمی خواهند از روش های تهاجمی کاهش وزن مانند انواع عمل های جراحی استفاده کنند و همچنین قصد صرف هزینه های بالا را ندارند بسیار مناسب می باشد. 7- قیمت دستگاه xbodyبسیار بالا می باشد اما ورزشگاه های مجهز و حرفه ای این دستگاه را دارا می باشند که شما می توانید با مراجعه به این ورزشگاه ها از دستگاه xbody استفاده نموده و هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهید. این الکترودها با ارسال پالس های الکتریکی کوچک به ماهیچه های شما در طول تمرین، آنها را منقبض می کنند و باعث می شوند در حرکات ورزشی فشاری چندین برابر به آنها وارد شود.

یکی از کاربردهای دیگر ای ام اس در ورزش حرفه ای ریکاوری است. يكي ديگر از مزاياي اين روش اين است كه برای همه قابل استفاده است، ورزشكاران حرفه ای، اشخاصي كه قصد لاغری دارند، جهت حركات اصلاحي و درماني و حتي جهت فرم دهي و عضله سازی. یکی از کاربردهای دیگرxbody در ورزش حرفه ای ریکاوری است که از اهمیت زیادی برای ورزشکاران برخوردار است. در این روش تمام ماهیچه های بدن بصورت همزمان (و یا موضعی) درگیر انقباض میشوند و درکنار آن تمرین کردن با وزنه ها و سایر روش ها باعث اثردهی بیشتر و سریعتر میشود. 1- انجام تمرین با استفاده از روشxbody go در باشگاه ورزشی شهرک غرب به هیچ عنوان دردناک نبوده زیرا این دستگاه پالس های الکتریکی را به میزان بسیار ضعیف به بدن منتقل نموده و پس از مدتی بدن به این پالس ها عادت خواهد نمود. در واقع بدن حس میکند شما در حال تمرین هستید در حالی که شما روی تخت دراز کشیدید و شکم بند ای ام اس را استفاده میکنید. با ترکیب اين روش با تمرین تقویت سنتی، شما می توانید فشار حرکات بر عضلات خود را تشدید و نتایج حاصله را بهبود ببخشيد زيرا می توانيد بیش از 90٪ الیاف عضلانی خود را كه در ورزش عادي نمي توان فعال كرد تحت انقباض قرار دهيد.

خوب سعی می کنم به زبان ساده و قابل فهم برایتان توضیح بدهم. بازار خوب و پرسودی است نه؟ این روش نه تنها برای چربی سوزی و کاهش وزن و سایز کاربرد دارد بلکه روش موثری برای عضله سازی و فرم دهی نیز می باشد و مناسب افرادی است که زمان آنها محدود است و یا افرادی که می خواهند با اختصاص زمان کمتر نتیجه بهتری کسب کنند. این روش باعث کالری سوزی شده؛ در این روش چندین عضله، قلب و سیستم تنفسی به طور همزمان فعالیت می کنند و کالری سوزی را در پی دارند. پس نمی توان وزن کم شده با رژیم و فعالیت بدنی را صرفاً به xbody نسبت داد. ما در این مطلب سعی داریم شما را با مزایا و معایب این روش آشنا کنیم. سابقه این دستگاه در ورزش به سال ۱۹۶۰ برمی گردد، جایی که برای اولین بار ورزشکاران شوروی سابق از روش آن برای آماده سازی خود استفاده کردند و ادعا کردند این روش نیروی عضلانی را تا ۴۰درصد افزایش می دهد. ای ام اس برای اولین بار در قرن ۱۸ ابداع شد و پس از آن کاربرد اصلی آن در فیزیوتراپی و بازتوانی مشکلات اسکلتی-عضلانی بوده است.

همان طور که می دانید حرکات xbodyفشار زیادی را به عضلات و بدن وارد می نماید و بهتر است قبل از شروع اولین جلسه تست های از افراد گرفته شود تا بتوان متوجه شد که بدن افراد با قرار گرفتن در معرض پالس هایی دستگاه xbody goدچار آسیب نخواهد شد. تکانه های الکتریکی در بدن از قبل انقباض عضلانی را تحریک می کنند. 4- پالس های دستگاه ای ام اس، امواج بسیار ضعیفی هستند که به افراد این تضمین را می دهند که هیچ نوع خطری سیستم عصبی و مغز آن ها را تهدید نخواهد کرد. حقیقت این است که تحقیقات علمی زیادی روی اثربخشی روش و دستگاه ای ام اس انجام شده است. تا به اینجای مقاله شاید علاقه خود به دستگاههای (xbody) را از دست داده باشید.این دستگاهها گران قیمت میباشند و علم میگوید که احتمالا اثر گذاری آنها در مقیاس زیاد بعید میباشد.با این بیان اگر قیمت این دستگاهها برای شما اهمیتی ندارد و تنها کنجکاو هستید که ببینید آیا این دستگاه میتواند به شما در افزایش قدرت کمک کند یا خیر پس بهتر است نحوه کار درست با آنها را بیاموزید.اگر میخواهید بیشترین شانس در دریافت مزایای این دستگاهها را داشته باشید باید از چند قانون کلی پیروی کنید.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن