۲- انرژی درمانی چگونه کار می کند؟

در درمان عوارض بیماران مبتلا به سرطان مانند خستگی و تهوع و استفراغ نیز تحقیقات اولیهای صورت گرفته است كه احتیاج به ادامه تحقیقات دارد. سرخپوستان در چادرهای چایکی (pee-pee) زندگی می کردند که مانند اهرام ، انرژی را جمع آوری کرده و افراد داخل را جوان می کرد. برای انتخاب جواهر دو راه وجود دارد یکی اینکه ببینیم چه روزی از هفته بدنیا آمده ایم به فرض اگر ما در روز یکشنبه بدنیا آمده باشیم ، روز یکشنبه به ستاره شمس تعلق دارد و باید ببینیم که چه سنگهایی متعلق به شمس و موافق اوست و از آنها استفاده کرده و آنهایی که موافق با او نباشند از آنها استفاده نمی کنیم. حال اگر این ادعا صحیح باشد، چرا هیچ مرکز علمی و وزارتی این مساله را تایید نکرده و بیمارستان و کلینیکی با این عنوان در کشور نداریم؟ گفته می شود که می تواند رفاه، شادی و آرامش را جذب کند و در عین حال ذهن را برای پذیرش زیبایی و شهود باز کند.

بررسی های او نشان می دهند که گوش دادن به موسیقی های شاد، زمانی به بهبودی خلق وخو در افراد مبتلا به افسردگی منجر می شود که فرد مبتلا به بیماری حتما با هدف به دست آوردن شادی به موسیقی شاد گوش داده باشد. اگر به بیماری یا اختلالی مبتلا هستید ، دریافت مراقبت های پزشکی مناسب هنگام دریافت ریکی هنوز مهم است. هنگام ریکی ، روی یک میز ماساژ در یک اتاق تاریک یا تاریک دراز می کشید. برای یافتن یک پزشک متخصص ریکی ، از دوستان یا ماساژ درمانی ها توصیه هایی بخواهید. وقتی جلسات ماساژ درمانی را تصور می کنید، روشی را در نظر بگیرید که برای همه مناسب است. از نظر من یک ایراد اساسی در این نظریه وجود دارد و آن این است که بگوییم انرژی موجود در طبیعت! آب سرد به عنوان یک گیرنده انرژی، انباشتگی ایجاد شده در مسیر چاکراهای کف پا و کانالهای آن را به خود گرفته، باعث بازشدن این مسیر می گردد. نکته مهم این است که در سراسر طول تمرین روی احساسات بین دو کف دست تمرکز داشته باشید. بهآرامی شروع به بازدم کرده و تصور کنید که جریان انرژی از شکم به سمت قفسهی سینه میرود، از طریق شانهها و بازوها منشعب میشود و در کف دو دست و در فضای بین آنها قرار میگیرد.

این را میتوانید در کف دست یا نوک انگشتتان بهصورت گرما، فشار جزیی، نوعی دافعه مغناطیسی و سوزنسوزن شدن احساس کنید. بهطور معمول کف دستهایتان شروع به دفع یکدیگر میکنند و با هر بازدم این دافعه قویتر میشود. دانشجویان ریکی همچنین ممکن است با شروع تمرین گزینه های کم هزینه ای را ارائه دهند. همه سنگ های چاکرا از نظر خواص، ترکیب معدنی و بار پر انرژی، منحصر به فرد هستند. از 23 تحقیق مزبور 11 مطالعه مربوط به لمس درمانی غیرتماسی بود.10 مطالعه از 11 پژوهش با معیارهای مطلوب همراه بوده و میزان اثربخشی (Effect Size)برابر با40 در صد با (001(P ./ دارا بودند كه از نظر آماری بسیار قابل قبول میباشد. بعلاوه ، این عمل با برخی معایب و خطرات همراه بوده است. افراد زیادی در پوشش فِرق مختلف در طول تاریخ از نقاط ضعف مردم سوء استفاده کرده و به جذب افراد و نیروگیری از میان انسانها مشغول بودهاند، در مقابل، پیشوایان دین هیچگاه نسبت به این جریانات و خطرات آنها بیتفاوت نبوده و همیشه رهنمودهایی را به مردم ارائه داده و آنان را از دام این فرقههای باطل برحذر میداشتند. بر اساس اکثر فلسفههای این حوزه، شرایط بد برای سلامت روانی و جسمانی، زمانی ایجاد خواهد شد که انرژی به درستی جریان نداشته باشد یا حتی گیر کرده باشد.

بستگی به شرایط بیمار و چگونگی اثر آن متفاوت است. 4 – عامل چهارم میزان تخریب و عوارض ناشی از بیماریست كه هر چه عوارض بیشتر و عمیقتر باشد درمان سختتر است 5 – عامل موثر دیگر نوع استفاده و چگونگی تداوم انرژی درمانی است كه آیا فرد از انرژی درمانی درست استفاده كرده است یا نه. در زمانی دیگر که کمتر خستهاید یا در آرامش بیشتری هستید، این کار را انجام دهید. تعریف توهم قدرت و انرژی درمانی ، اضطراب و نگرانی جهان قانون مند انرژی های کیهانی هیپنوتیزم ، نتوانستن تصمیم گیری کمبود انرژی روانی در خودشیفتگی ، هیپنوتیزم و انرژی درمانی ، علم و خرافات برداشت های مختلف علم، عرفان کیهانی و فرا درمانی ، علم و شبه علم، انرژی درمانی، دعا، دراویش قادری، رقص سما و مولانا، مدیتیشن و مراقبه گوش فرا دهید. پزشک خود را در مورد روش های درمانی مورد نظر و قصد خود برای استفاده از آن ها مطلع سازید . این تجسم تا حدود زیادی میتواند به افزایش انرژی بین کف دستان شما و خود شما کمک کرده، احساس شما را قویتر کند. همچنین میتوانید کف دستان خود را با حرکات آرام به هم دور و نزدیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید