کتاب انرژی درمانی مقدماتی-نسخه Pdf

یکی از توصیه های مهم برای رفع بی حالی و خستگی ، ورزش کردن می باشد. این علم باستانی قدرتمند منطقاً تعاملات نیروهایی را کنترل می کند که زندگی ما را اداره می کنند و قوانین ساده ای را برای زندگی مثبت ارائه می دهد. در سایت ویکی پدیا که گشت میزدم مشاهده کردم این شاخه از علم پزشکی به دو شاخه تقسیم می شود. علم بررسی فوتون های زیستی (ذره هایی بنیادی و منشا تولید امواج الکترومغناطیسی) ابتدا توسط یک دانشمند زیست شناسی شروع شد و پس از مدتی مورد توجه فیزیکدان ها قرار گرفت. میزان تولید کورتیزول باید متعادل باشد. با انتخاب رنگ های مناسب برای خانه ، الگوهای انرژی آنطور که باید به درستی جریان می یابند و بر خانه و خانواده شما تأثیر مثبت می گذارند. این کار فریب مخاطب است،کنترل انرژی یک دانش و یا یک مهارت است و هیچ ارتباطی با معنویت ندارد. این رنگ به شما کمک می کند تا بعد از یک روز طولانی کار راحت و آرام باشید. افرادی که فعالیتهای زیادی را در طول روز انجام میدهند و نیاز به قدرت و توان بازوهایشان دارند، حتی افرادی که پشت میز نشین هستند و به طور مرتب با کامپیوتر کار میکنند، میتوانند با فشار درمانی این نقطه سه بار در روز به مدت 3دقیقه به افزایش میزان انرژی عضلات شانه خود کمک کنند.

با شمع های معطری که در کنار وان می گذارید، آرامش خاصی پیدا خواهید کرد. برای این که احساس طراوت را در روزها و شب های پاییزی پیدا کنید کافی است یک فنجان نمک داخل وان حمام بریزید و آن را با آب گرم پر کنید. تصور میشود این گیاه با بهبود بخشیدن عملکرد سیستم آدرنال، به رویارویی بدن با استرس کمک میکند. ولی در انرژی درمانی به کمک معنویات یا شفای معنوی، به تماس لمسی نیاز نیست و حتی می توان از راه دور به شفابخشی روانی و انرژی درمانی اقدام کرد. با اجرای این روند، SELF اقدام به راه اندازی بخشی بنام شرکت نور خورشیدی الکتریکی(SELCO) کرد که مسئولیت فروش سیستم های خورشیدی خانگی را برعهده داشت. سپس آنها را با چاقو تیز برش بزنید. هنگام بهره بردن از کریستال ها، خوب است که نخست آن ها را پاکیزه کنید. بیایید در مورد هر یک از این رنگ ها و اینکه چگونه می توانید از آنها در اتاق خواب خود استفاده کنید صحبت کنیم. در طب سنتی از خواص لیمو ترش خشک برای درمان لکههای پوستی استفاده میشود. بهعنوان مثال، حداقل ۸۶ نفر هنگامی که سوزنهای طب سوزنی در قلب، ریه یا کبد آنها فرو رفت یا سهوا با انتشار ویروسهایی مانند هپاتیت A و هپاتیت B یا HIV فوت کردند.

امروزه بسیاری از افراد برای لاغری از طب سوزنی و امبدینگ استفاده میکنند. برای استفاده از آن آب نصف یک لیموترش تازه را بگیرید و به یک لیوان آب اضافه کنید. از آب لیمو شیرین گرفته تا آب پرتقال و تمام آبمیوههای دیگر که همیشه به عنوان درمانهای خانگی مورد استفادهی ما بودهاند. یکی از ترکیبات اصلی شیرین بیان، یعنی گلیسیریزین میتواند در بهبود خستگی مفید باشد، به ویژه اگر خستگی توأم با عملکرد ضعیف آدرنال باشد. آبی منعکس کننده خرد بی انتها ، دریا و آسمان است و با داشتن یک اتاق خواب آبی می توانید در اعماق خواب طراوت فرو بروید. رنگهایی را انتخاب کنید که مکمل آبی باشد و بقیه دکوراسیون شما را تشکیل دهد. به عنوان مثال سبز ، قهوه ای ، آبی ، بنفش و سفید. قهوه ای نشان دهنده ثبات و دوام ریشه دار ، مانند زمین است. یک اتاق خواب قهوه ای برای زوج های بزرگتر ایده آل است و احساس رضایت و رضایت از زندگی خوش زندگی را ایجاد می کند. دو بار در روز این نوشیدنی را بنوشید و یک لیوانِ آن را به اواسط روز که احساس خستگی میکنید، اختصاص بدهید. ما یک شمع داریم این شمع را وقتی روشن کردیم سمت راست خود قرار میدهیم با دم به سمت شمع میچرخیم میتوانیم این جمله را به خود بگوئیم یا آن را احساس کنیم؛ این شمع عجب نوری دارد و در بازدم میچرخیم و انگار این نور در کل آن ۴محیط پخش میشود(این شمع چهقدر محیط را روشن میکند) و در مرحلهی بعد میتوانیم گرمای شمع را احساس کنیم در دم (این شمع چه گرمایی دارد)، در بازدم (این شمع چهقدر محیط را گرم میکند)، لازم نیست به زبان بیاوریم کافی است نور و گرمای شمع را احساس کنیم.

سایه هایی از خلوص صورتی کم رنگ تا انحطاط بنفش غنی را می توان با هم مخلوط کرد و یک اتاق خواب رمانتیک مناسب برای تصویر ایجاد کرد. آب لیموترش بسیاری از بیماریها را از بین می برد ، مثلا از یبوست پیشگیری میکند، اما خاصیت دیگرش این است که به یک بدن خسته، جان تازهای میدهد. عدم اعتماد به نفس میتواند کیفیت زندگی کودکان را کاهش داده و آنها را در معرض مشکلات روحی و روانی، عاطفی، اجتماعی و رفتاری قرار دهد. در حقیقت، این نوشیدنیهای غیرطبیعی بر مشکلات فیزیکی ما اضافه می کنند . با این کار در واقع یکی از قوانین فنگ شویی را رعایت کردهاید. یک پالت سبز با سایه های زرد و کرم به خوبی هماهنگ می شود. ما برای داشتنِ چرخهی منظم خواب و بیداری به ملاتونین نیاز داریم. اصول رنگ درمانی در مورد تعادل انرژی موجود در خانه شما حرف های زیادی برای گفتن دارد. در حالت ایده آل ، اتاق خواب اصلی باید در جنوب غربی خانه شما واقع شود ، زیرا این نشان دهنده آرامش ، آرامش و ثبات است.

دیدگاهتان را بنویسید