معایب انرژی درمانی ریکی: آیا مواردی وجود دارد؟

هنگامی که ما یکی از نشانه های بالا را تجربه می کنیم ، ما در مراحلِ ضعیفی از نظرِ جسمی ، احساسی یا معنوی هستیم. دکتر رضا ملایری، با اشاره به اینکه طب تسکینی به معنای مشاهده و درمان بیمار از همه جوانب است، گفت: طب تسکینی به دنبال تسکین علایم جسمی و روحی بیمار است و با ایجاد رضایتمندی و آرامش در فرد و همراهان میتواند در سیر درمانهای دیگر از جمله عمل جراحی، شیمی درمانی و پرتودرمانی به بیمار کمک کند. آگاهی نسبت به تاثیرات متافیزیکی و درمانی آن دارای اهمیت خاصی بوده و از آن جا که شمع ها انرژی مثبت و حس تازه ای به محیط می دهند، در خانه آن رنگ شمع را انتخاب کنید که حس مورد نظر شما را ایجاد کند . دمای آب وان را گرم، نه خیلی داغ که باعث قرمزی پوست شود، انتخاب کنید. استفاده از نمکهای حمام به کسانی که دارای پشتدردهای عضلانی، ورم مفاصل، کشیدگی عضلات هستند و به کسانی که طی ورزش آسیب دیدهاند، پیشنهاد میشود.

نمک حمام به باز شدن منافذ و پاکیزگی پوست، رفع عرق و دفع مواد سمی از بدن کمک میکند، در برطرف شدن خشکی پوست، نرمی و ارتجاع آن موثر است. دو پیمانه از نمک را داخل آب وان حل کنید و 12 دقیقه با آرامش درون آن قرار بگیرید تا متوجه شل شدن عضلات و مفاصل شوید. بهبودی بسیار سریعتر و موثرتر زمانی رخ می دهد كه طب كلاسیك به همراه شفای پرانیك مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که میدانید نمک ها قدرت بسیار بالایی در پاکسازی انرژی منفی و گرفتگی های چاکرا های بدن دارند و میتوانند تک تک چاکراهای هفت گانه را به سرعت از هرگونه انرژی منفی پاکسازی کند. نمکهایی که با اسانس خوشبو ترکیب شده باشند، تاثیر رایحه درمانی نیز دارند. بر مردم اثر می گذارند و به دلیلِ انرژی ناآشکارِ سیاهی که دارند ، موجب پریشانیِ آنها می شوند. تغییر الگوی انرژیهای شدید که اعتقادات منحرف را به واسطهی حرکتشناسی شناسایی میکند، و سپس این اعتقادات را از سامانهتان حذف میکند و واقعیت جدید را به آن اضافه میکند. منیزیم دومین عنصر فراوان در سلولها و چهارمین یون مثبت در بدن است که به تنظیم بیش از 325 آنزیم کمک کرده و نقش مهمی در عملکرد بدن نظیر کنترل ماهیچه، تولید انرژی و حذف سموم دارد.

اما میتوانید به سادگی و با برقراری ارتباط با عنصر این چاکرا مامن و ماوای خود را بازیافته و احساس آرامش را دریابید. این روش اگرچه شباهت هایی با دوش نمک دارد ، اما روش و مکانیزم آن با دوش نمک متفاوت است. این روش شباهت زیادی به دوش نمک دارد. مقدار بيشتري بنفش معمولي روشن مايل به سفيد به آن انرژي بدهيد. رنگ های معمولی: آبی ، آبی تیره ، بنفش ، صورتی ، زرد ، نارنجی و سبز. فقط شما باهوشش بودین که گول این کار های انرژی درمانی محمد علی اکبری نشدین ! این انرژی های منفی در چاکراهای بدن دفن شده اند که باید برای پاکسازی آنها از نمک درمانی استفاده شود و بعد از پاکسازی چاکراها بدن از این انرژی های منفی و حالت های روحی و روانی بد خلاص خواهد شد. چه زمانی باید از آب نمک درمانی برای پاکسازی استفاده نماییم؟ برای تهیه این نوشیدنی انرژی زا هم باید تمام این مواد را داخل مخلوط کن بریزید و آن قدر آن ها را با یکدیگر مخلوط کنید که مایع یکنواختی به دست بیاید.

اگر می دانید که هر نوع کریستال با توجه به رنگ، شکل و محتوای معدنی آن چه تأثیری دارد، می توانید از آنها برای ایجاد تأثیر خاصی بر تعادل انرژی چاکراها، اندام ها و احساسات استفاده کنید. به همین خاطر عقلای قدیم سیستمی را گسترش داده بودند که باعث دفاع بدن در برابر بیماری ها و به تعویق افتادن مرحله کاتابولیک و همچنین نیرومند ماندن قوای فیزیکی و روانی می شود.این سیستم یوگا نام دارد. این اقدامات موجب می شوند که بدن مانند یک ساعت عمل کند، به طوری که هر روز راس ساعت مشخصی بیدار می شوید حتی اگر خسته باشید و بخواهید بیشتر بخوابید. اگر نمک را با یک لیف خیس روی زانوها و آرنج بمالید و بعد از آبکشی، به حمام معمولی ادامه دهید، متوجه تاثیر پاککنندگی آن خواهید شد. آب نمک درمانی یک راه حل ساده برای پاکسازی چاکراها می باشد اما خیلی قدرتمند است و در مقابل انرژی های ناپیدا مضر سیاه قوی است و می تواند به راحتی آنها را از بین ببرد. با انجامِ آن ، تمرینِ معنوی مان برای مقابله با این انرژیِ سیاه ، به هدر نمی رود. در این وضعیت ضعیف ، ارواح به ما هجوم می آورند و انرژیِ سیاهِ بیشتری به ما تزریق می کنند و علائمِ بالا حتی شدیدتر هم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید