انرژی درمانی چیست؟

یک روز بعد از این ماجرا، همان زن به سراغم آمد و گفت یک و نیم میلیارد تومان پول مورد نیاز آماده است، اما شما طبق عرف باید بابت گرفتن آن سه میلیارد تومان چک بدهی، من هم از آنجایی که به او اعتماد کرده بودم، پذیرفتم و می گفتم دسته چک ندارم. آیا مگنت تراپی یک روش ایمن است؟ مگنت تراپی یک روش کاملاً ایمن، مؤثر و بدون عوارض جانبی است. در کتاب انرژی درمانی پیشرفته می آموزید : که چگونه یک چاکرا را بزرگ کنید یا اینکه یک چاکرا را کوچک کنید. اگر فرا سینه با قدرت واقعی انرژی درمانی آشنا شوید توجیه می شوید حتما دوره انرژی درمانی پیشرفته را بگذرانید. 13- این مراحل را برای دست چپ نیز تکرار کنید تا وقتی که موفق شوید نبض را در هر دو دست احساس کنید. 7- به صورت عمیق و کمی آرام نفس بکشید وقتی موفق به احساس نبض در نوک انگشتتان رسیدید. 6- سعی کنید نبض را در انگشت وبعد در نوک انگشت احساس کنید سعی کنید. آنهایی كه درنوك انگشتان هستند مینی چاكراهای انگشت نامیده می شوند. از بذر های کشیده برای برطرف کردن مشکلات موجود در لب، بینی و روده استفاده می شود.

شاید این روش درمانی بهصورت علمی به اثبات نرسیده باشد اما اگر به آمارهای موجود نگاه بیندازید متوجه خواهید شد، افرادی که از این روش درمانی استفاده کردهاند سطح رضایت بسیار بالایی دارند و نتیجه آن را به چشم دیدهاند. حتی تمرین کنندگان حرفه ای یوگا، تای چی، چی گونگ، پرانیک هیلینگ و ریکی نیز این روش ها را بسیار مفید یافته اند و توانسته اند باکمک آنها سیستم کاری خود را ارتقا دهند. برخی از افراد با بهانه انرژِی درمانی ای بسا شما را تحت سلطه این نیروهای شیطانی برده و اسیر نفس خود می نمایند که رهایی از چنگال آنان بسیار مشکل است و جز با تقویت باورها امکان ندارد. انرژی درمانی پیشرفته: برخی از مفاهیم و تكنیك های این کتاب جدید هستند و با مندرجات كتاب های دیگر در زمینه درمانگری رنگی فرق دارند. استاد آرام از جمله کسانی است که از سالها پیش مبحث انرژی درمانی را با ترجمه کتابهای در این زمینه بصورت علمی و عملی به آن پرداختهاند. برای استفاده از این کتاب نیاز به هیچ گونه پیش زمینه ای نیست و هر فرد مشتاق در زمانی کوتاه میتواند نتایج حاصله را تجربه کند. هر چاکرا فرعی ممكن است خود یك چاکرا فرعی دیگر به نام مینی چاكرا داشته باشد.

پرانیک هیلینگ روشی پیشرفته و قدرتمند از انرژی درمانی است که با کار روی هاله اتری، چاکراهای اصلی و فرعی و همچنین کانالهای انرژیکی بدن، بیماریها و مشکلات بیمار در سطح بدن اتری و چاکراهای او یافته شده و درمان می گردد. روده كوچك نیز یك چاکرا فرعی مربوط به خود دارد، یك مینی چاکرا روده حدوداً برای هر سه فوت، روده بزرگ نیز یك چاکرافرعی مربوط به خود دارد، یك مینی چاکرا روده بزرگ تقریباً برای هر سه فوت، آپاندیس نیز یك مینی چاكرا مربوط بهخود دارد. هر ماده ای که وارد بدن می شود و تأثیری بر سیستم عصبی مرکزی می گذارد، پس از کم شدن تدریجی اثر دارو، نتیجه ی عکس را به دنبال خواهد داشت. در بررسیای در سال ۲۰۰۸ انجام شد، پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که شواهد کافی برای اثبات اثربخشی ریکی در درمان بیماریها وجود ندارد و ارزش این روش درمانی ثابتنشده است. این ماجرا تمام شد، 2 ماه بعد فردی که خود را کارگردان معرفی می کرد به سراغ من آمد و گفت می خواهد برای همان شبکه تلویزیونی یک فیلم مستند از من بسازد.

تا به حال دقت کرده اید وقتی روی یک میز را جمع میکنید چه حس خوبی دارد؟ آیا این محصول را به دوستانتان پیشنهاد میکنید؟ به طوریکه درمان گر پس از گذراندن دوره انرژی درمانی به صورت حضوری این گونه تغییر را می تواند در فیزیک ایجاد کند. می تواند به صورت موضعی رشد ناحیه ای را کند یا رشد ناحیه ای را تقویت نماید . در بسیاری از شیوه های درمانی پزشکی رایج، بویژه روش آنتی پاتی ، نشانه های بیماری به وسیله داروهای شیمیایی سرکوب می شوند، ولی عامل های ایجاد آنها از بین نمی روند و توانایی بازیابی تندرستی بوسیله خود بدنافزایش نمی یابد. برای یادگیری کامل و بهره مند شدند از نتایج شگفت انگیز انرژی درمانی حتما کتاب انرژی درمانی پیشرفته را مطالعه کنید. در این روش انرژی درمانی از وسایلی همچون سنگ، کریستال و برخی از روغن های خاص در زمره این روش استفاده میشود. اکنون روشهای مختلفی در استفاده از سنگها برای درمان معمول شده؛ مانند ماساژ با سنگ داغ در گروه ماساژهای شرقی، استفاده از سنگها روی چاکراهای انرژی، استفاده از نور متصاعد شده از سنگها در تسریع روند درمان بیماران و استفاده از ارتعاش سنگهای مختلف در تماس با الکتریسیته، اما آن طور که از خواص سنگهای تزئینی در منابع اینترنتی گفته میشود و آنچه برخی از فروشندگان این سنگها در مورد خواص شفابخشی و اثرات التیام دهندگی اختلالات روحی روانی ادعا میکنند، مطلب ثابت شدهای وجود ندارد و شیوههای درمانی گفته شده با سنگها نیز یک روش درمانی مستقل محسوب نمیشود و یکدرمان کمک کننده در کنار دیگر تدابیر مختلف حفظ سلامتی و درمان بیماریهاست.

دیدگاهتان را بنویسید