اساسانرژی درمانی عشق است

اکثریت شیعه، را شیعه امامیه یا اثنیعشری (دوازده امامی) تشکیل میدهد، از آن جا که آنان جانشینان پیامبر اسلام را ۱۲ نفر میدانند، اثنا عشریه (دوازده امامی) نامیده شدهاند. اما هیچیک به دلیل ادله عقلی و نقلی و قرآنی آن را انکار نمیکنند. یک روز بعد از این ماجرا، همان زن به سراغم آمد و گفت یک و نیم میلیارد تومان پول مورد نیاز آماده است، اما شما طبق عرف باید بابت گرفتن آن سه میلیارد تومان چک بدهی، من هم از آنجایی که به او اعتماد کرده بودم، پذیرفتم و می گفتم دسته چک ندارم. آن زن به من گفت 700 میلیون تومان سفته بده و از من سفته امضا شده گرفت، من نمی دانستم سفته چه خطراتی دارد. مزایای آن در طول قرن ها آزمایش و اثبات شده است. در این زمینه عموم علمای علم کلام شیعه، معتقد به عصمت پیامبران و امامان و فاطمه زهرا هستند. اما این دین به مرور زمان به زیر شاخههای بسیار دستهبندی گردید. در فقه شیعی، نظریهای وجود دارد که دایره اختیارات فقیه جامعالشرایط را در حد حاکمیت میداند و اگر چه در دایره اختیارات فقیه اختلاف نظر وجود دارد اما کسانی که قائل به گستردگی اختیارات ولی فقیه هستند معتقدند او حق حاکمیت دارد و دستورها او به لحاظ حاکمیتی نافذ است.

در نهایت این ما بودیم که آن زن و 4 عضو دیگر باندش را گرفتیم و در حال حاضر، آن زن بازداشت است و 4 نفر دیگر با وثیقه آزاد هستند. بعد از مدتی صفحه اول مجله تایم که صفحه بندی شده اما چاپ نشده بود را برای من آورد و گفت سردبیر با چاپ عکس شما مخالفت کرده است و من می خواهم این صفحه را به شما یادگاری بدهم. در این زمینه میان دانشمندان علم کلام شیعه اتفاق نظر نیست، اما از نظر اکثریت آنان، پیامبر اسلام، دخترش فاطمه زهرا و ائمه شیعیان در مرتبهای قرار دارند که از هر گونه خطا و اشتباه مبری هستند. در آن حکم آمده بود که من این انرژی را دارم و نباید از کارم جلوگیری شود. امروزه در کشورهای پیشرفته بر روی این علم به تحقیق و مطالعه می پردازند ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده اند. آنچه در ذیل می آید مشروح این گفتگو با کارشناس ادیان و عرفان های نوظهور است:حقیقت انرژی درمانی چیست و تا چه اندازه می توان به آن اعتماد کرد؟ چاکرای سوداسیتها (با رنگ نارنجی): در محل غدد تناسلیست که هـورمونهای جنــسی مــردانه و زنــانه را تــولید و ترشح میکند.

مثلا” رنگ قرمز دسته , عینک مربوط به مولادهاراچاکرا (چاکرای اول) است و رنگ سبز مربوط به آناهاتا چاکرا (چاکرای قلب ) می باشد که از سایت گرفته شده است . از طرف دیگر وقتی مواردی جنبه ذهنی و انرژی به خود می­گیرد و از حالت غیر ملموس خارج می­شود و نمی ­توان آن را به طور کامل با شواهد و مدارک سنجید، ممکن است در برخی موارد رنگ خرافات به خود بگیرد. دوستان عزیز توجه کردین ما وقتی یه جایی از بدن مون درد می گیره روش دست میزاریم و بعدش هم درد مون آروم شده باشه؟ خلافت پایین مرتبهترین سطح وظایف امام است و تنها وقتی امام به خلافت دست مییابد که مسلمانان او را بخواهند و یاری نمایند. برای مثال: یک نوع انرژی متراکم فوق العاده ای که بین دست های یک فرد قرار گرفته است را می تواند نشان دهد. پنج دقیقه برای انرژی روتین روزانه و پنج دقیقه برای تجربه برخی از تکنیکها و روش های انرژی درمانی موجود. در آمریکا یه عده نوزاد رو انتخاب کردن و به مادر ها شون گفتن که روزانه حداقل ۲۰ دقیقه این بچه ها رو نوازش کنید.

این علم امروزه تحت نام ” GEM THERAPY ” به عنوان یکی از رشته های طب مکمل معرفی و طبقه بندی میشود. رادیولوژیست روسی به نام «کرلیان» (Kerlian) تکنیک عکاسی خاصی ابداع کرد و در سال ۱۹۱۱ توانست از هالهی انرژی عکسبرداری کند که این تکنیک به نام خود وی به «فوتوگرافی کرلیان» مشهور است. آنها در هر چیز امین خویشان خود هستند… البته گواهی دادن به ولایت علی بن ابیطالب در اذان به عنوان استحباب و تبرک گفته میشود و از اجزای اصلی اذان نیست. هنگامی که کمر یا باسن شما هم تراز نیست ، بهتر است برای ملاقات با متخصص زیبایی تماس بگیرید . مدتی بعد همان زنی که در اوایل صحبت اشاره کردم با من تماس گرفت و گفت: ماجرای چک ها را پیگیری نکن و بیا تا من چک هایت را پس بدهم. خیر، در خارج بسیار به من احترام می گذارند، حتی موردی هم نبوده که فردی بابت نتیجه نگرفتن از انرژی درمانی علیه من شکایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید